درباره ما

داستان ما

شرکت الکتروسدن در سال 1380 به همت برادران کلاته در بازار برق لاله زار تهران بنیان‌گذاری شد.

این شرکت که همواره سعی در ارائه محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی داشته است، از همان ابتدا توانست نظر مساعد تابلوسازان و دیگر دست اندر کاران معتبر صنعت برق  تهران و دیگر استان ها را به خود جلب کند .

بي شك خريد كالاي ماندگار نياز به تحقيق و بررسي هاي كارشناسانه دارد و مشتريان براي آنكه خريد مطلوبي انجام دهند، سعي درآگاهي از مشخصات فني كالاهاي مورد نظرخود داشته و پس ازانطباق با نيازخود اقدام به خريد مي نمايند. دراين بين نكته بسيار حائز اهميت كه اگرنگوييم بيشتر، حداقل به اندازه مشخصات فني مي بايست مورد توجه قرارگيرد، آگاهي ازتوانمندي‌هاي فروشنده در ارائه خدمات پس از فروش مي باشد.

آگاهي از اين نكته مهم از طريق سوابق كاري، ميزان اعتماد ساير مشتريان، تعداد و تنوع كالاهاي عرضه شده توسط فروشنده قابل حصول است. اين مجموعه همواره درجهت آشنا نمودن مشتريان بانحوه عملكرد خود طي ساليان مديد فعاليت، با معرفي ساير مشتريان تلاش نموده تا مشتريان جديد بتوانند با تحقيق و بررسي كافي با اعتماد تصميم نهايي براي سفارش كالاو خريد را انجام دهند.

طی سالیان مدید حضور این شرکت در بازار برق این شرکت موفق به افتتاح شعبات دیگر خود نیز شد ، که آخرین شعبه افتتاح شده آن یعنی “الکتروسدن پلاس” به مدیریت جناب آقای هادی کلاته می باشد .
مجموعه الکترو سدن افتخار نمایندگی مستقیم محصولات برند بین المللی F&G  را از سال  1393 داراست  و به دنبال این موفقیت به توفیق  نمایندگی برند معتبر و جهانی  Eatonاز شرکت پادرعد رسید ، تا بیش از پیش  نیاز متخصصین برق را در تامین کالای با کیفیت   در بازار ایران برطرف نماید .

از دیگر برندهای معتبر جهانی که الکتروسدن پلاس  افتخار نمایندگی مستقیم آن را از شرکت  “راحت” دارد و باید  به آن اشاره نمود ، برند SHRACK  از دیگر برندهای معتبر جهانیست که معرف حضور تمامی دست اندرکاران صنعت برق کشور و جهان می باشد .

ازدیگر محصولاتی که الکتروسدن پلاس به صورت تخصصی به آنها می پردازد  می توان به بست کمربندی ، روکش های حرارتی (برند WOER) در ولتاژهای بالا و پایین  و انواع سرسیم و انواع گلند و کابلشو ها و لوله های خرطومی اشاره نمود.

با توجه به نیاز اساسی کشور مبنی بر رونق تولید ،این مجموعه در جهت اشتغال نیروی وطنی  همواره سعی بر داخلی سازی محصولات خود نیز داشته است و  اقدام به تولید محصولاتی از قبیل کابلشو ، گلندهای آرمردار و گلندهای صنعتی نیز نموده است و در همین راستا از اهداف آینده این مجموعه به زودی احداث کارخانه تولید انواع ملزومات برقی بوسیله  ماشین آلات به روز دنیا در دستور کار می باشد .

برای اطلاع از دیگر فعالیت هایمان شما را به بازدید از صفحه محصولات و دیگر صفحات وبسایت دعوت می کنیم .

 

 

چرا مارا انتخاب می کنید

تضمین کیفیت کالا

الکتروسدن با بهره گیری از نمایندگی شرکت های معتبر جهانی، توانایی ارائه باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار الکتریک ایران را دارد

صورتت سه سوته ردیفه

کافیست صورت مایحتاج  الکتریکی خود را در اختیار ما بگذارید تا با کمترین قیمت ها و سریعترین زمان آنرا در اختیار شما بگذاریم

تضمین قیمت

خرید از الکتروسدن مساویست با نازل ترین قیمت های بازار
0
+
میلیون کاربر
0
+
اعضای تیم
0
HR
پشتیبانی در دسترس
0
+
فنجان قهوه
0
%
بازخورد های مثبت
تماس تلفنی
Open chat
واتس اپ